menu
Zobrazenie:Zobraziť Zobraziť Zobraziť

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA

FIREMNÁ

Firemná webstránka je určená predovšetkým pre firmy, podnikateľov alebo subjekty, ktoré majú vyššie požiadavky na obsah resp. funkcionalitu webstránky. Takýto typ webstránky je vhodný pre firmy resp. subjekty, ktoré majú v záujme osloviť širšiu skupinu zákazníkov aj prostredníctvom rôzného druhu obsahu.

Vďaka ďalším dostupným modulom (kontaktný formulár otázky a odpovede, link manager, download manager) oproti jednoduchej webstránke môžete vašu webstránku viac orientovať na zákazníka.

Veľkou výhodou firemnej webstránky je možnosť vytvoriť širokú štruktúru menu a neobmedzený počet podstránok.

 

REFERENCIE

 

Takáto webstránka obsahuje nasledujúce moduly:

 • štruktúra menu - možnosť vytvoriť horizontálne a vertikálne menu, ktoré môže byť viacúrovňové.
 • články - ku každému vytvorenému menu je možné pridávať články a následne ich upravovať, mazať, vkladať obrázky, odkazy, tabuľky a pod.
 • fotogaléria - systém umožňuje vytvárať fotogalérie a organizovať ich prostredníctvom kategórií.
 • kontakty - modul zabezpečuje zobrazovanie kontaktov, vytváranie pobočiek a vkladanie kontaktov aj pre jednotlivé osoby (pracovné pozície).
 • bannery - možnosť vkladať bannery v rámci celej webstránky podľa rozloženia webstránky.
 • návrh formulárov - modul umožňuje vkladanie vlastných formulárov rôzného druhu. umožňuje nadefinovanie vlastných položiek formulára.
 • kniha návštev - tento modul slúži na poskytnutie spätnej väzby od návštevníka webstránky
 • novinky - modul, ktorý Vám umožňuje informovať zákazníka o novinkách vo forme článkov zoradené v časovom slede.
 • download manager - svoje dokumenty, zmluvy, manuály je možné umiestniť prostredníctvom modulu a tým umožniť návštevníkom tieto dokumenty sťahovať z webstránky.
 • link manager - prostredníctvom tohto modulu zverejníte zaujímave odkazy na webstránky.
 • otázky a odpovede - slúži na verejnú komunikáciu medzi klientom a adminom.

JEDNODUCHÁ PERSONÁLNA WEBSTRÁNKA

JEDNODUCHÁ PERSONÁLNA WEBSTRÁNKA
Jednoduchá personálna webstránka, je určená pre osoby, ktoré majú v záujme prezentovať seba, svoje záujmy, hobby, svoje diela a pod. Ďalšou skupinou osôb, pre ktoré je jednoduchá webstránka určená

PROJEKTY A MODULY NA MIERU

PROJEKTY A MODULY NA MIERU
Vytvoríme na mieru komplet projekt, alebo implementujeme nový modul do nášho redakčného systému na základe Vašich požiadaviek. Vývoj vlastného redakčného systému nám umožňuje zlepšovať a implementovať novú funkcionalitu webstránok, pridávať

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY
1. Konzultácia so zákazníkom Pri prvom kontakte so zákazníkom, je našou snahou získať, čo najviac informácií o predmete činnosti zákazníka, ktorý bude prezentovať webstránka a o jeho prednostiach oproti konkurencii.

RESPONZÍVNY DIZAJN

Responzívny dizajn webstránky - ponúka zobrazenie objektov, prispôsobených rozlíšeniu zariadenia. V súčasnej dobe sa čoraz viac využívajú na prehliadanie webstránok iné zariadenia, či už sú to mobily alebo tablety.

INTERNETOVÝ OBCHOD

INTERNETOVÝ OBCHOD
E-shop je určený pre firmy, ktoré majú v záujme svoje podnikanie rozšíriť o online predaj. Takáto webstránka umožňuje zákazníkovi upravovať pridané produkty, riadiť celý objednávkový proces a pod. Modul