menu
Zobrazenie:Zobraziť Zobraziť Zobraziť

JEDNODUCHÁ PERSONÁLNA WEBSTRÁNKA

JEDNODUCHÁ

Jednoduchá personálna webstránka, je určená pre osoby, ktoré majú v záujme prezentovať seba, svoje záujmy, hobby, svoje diela a pod. Ďalšou skupinou osôb, pre ktoré je jednoduchá webstránka určená sú drobné alebo začínajúce firmy, ktoré chcú zasiahnúť širší okruh klientov prostredníctvom webstránky.

Takúto webstránku, kde nie je vyžadovaný rozsiahly obsah zväčša využívajú na prezentáciu svojej činnosti, svojich služieb alebo výrobku. Jednoduchá webstránka zvyčajne pozostáva z úvodnej stránky a maximálne 4 - 6-tich podstránok.

Najčastejším obsahom, prezentovaným na takomto type webstránky je popis osoby alebo firmy, kontaktné údaje, kontaktný formulár a prezentovanie fotografií vo forme fotogalérií alebo ako súčasť článkov.

REFERENCIE

Jednoduchá personálna webstránka obsahuje nasledujúce moduly, ktorých obsah je možné spravovať a upravovať v redakčnom systéme :

 

  • štruktúra menu - možnosť vytvoriť horizontálne a vertikálne menu, ktoré môže byť viacúrovňové.
  • články - ku každému vytvorenému menu je možné pridávať články a následne ich upravovať, mazať, vkladať obrázky, odkazy, tabuľky a pod.
  • fotogaléria - systém umožňuje vytvárať fotogalérie a organizovať ich prostredníctvom kategórií.
  • kontakty - modul zabezpečuje zobrazovanie kontaktov, vytváranie pobočiek a vkladanie kontaktov aj pre jednotlivé osoby (pracovné pozície).
  • bannery - možnosť vkladať bannery v rámci celej webstránky podľa rozloženia webstránky.

 

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA
Firemná webstránka je určená predovšetkým pre firmy, podnikateľov alebo subjekty, ktoré majú vyššie požiadavky na obsah resp. funkcionalitu webstránky. Takýto typ webstránky je vhodný pre firmy resp. subjekty, ktoré

PROJEKTY A MODULY NA MIERU

PROJEKTY A MODULY NA MIERU
Vytvoríme na mieru komplet projekt, alebo implementujeme nový modul do nášho redakčného systému na základe Vašich požiadaviek. Vývoj vlastného redakčného systému nám umožňuje zlepšovať a implementovať novú funkcionalitu webstránok, pridávať

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY
1. Konzultácia so zákazníkom Pri prvom kontakte so zákazníkom, je našou snahou získať, čo najviac informácií o predmete činnosti zákazníka, ktorý bude prezentovať webstránka a o jeho prednostiach oproti konkurencii.

RESPONZÍVNY DIZAJN

Responzívny dizajn webstránky - ponúka zobrazenie objektov, prispôsobených rozlíšeniu zariadenia. V súčasnej dobe sa čoraz viac využívajú na prehliadanie webstránok iné zariadenia, či už sú to mobily alebo tablety.

INTERNETOVÝ OBCHOD

INTERNETOVÝ OBCHOD
E-shop je určený pre firmy, ktoré majú v záujme svoje podnikanie rozšíriť o online predaj. Takáto webstránka umožňuje zákazníkovi upravovať pridané produkty, riadiť celý objednávkový proces a pod. Modul