menu
Zobrazenie:Zobraziť Zobraziť Zobraziť

INTERNETOVÝ OBCHOD

INTERNETOVÝ

E-shop je určený pre firmy, ktoré majú v záujme svoje podnikanie rozšíriť o online predaj. Takáto webstránka umožňuje zákazníkovi upravovať pridané produkty, riadiť celý objednávkový proces a pod. Modul e-shop umožňuje zákazníkovi priamo v administrácii vytvárať a tlačiť faktúry, priradzovať rôzne marže pre jednotlivé skupiny produktov, vytvárať si vlastné emailové predlohy, ktoré sú zasielané automaticky zákazníkom a veľa ďalších funkcií.

Alternatívou takejto webstránky je možnosť ju použiť ako katalóg, ktorý bude slúžiť len na prezentáciu vašich produktov, bez možnosti objednávania zákazníkom.

Samozrejmosťou je vytvorenie rozsiahlej štrukúry menu a podmenu.

 

REFERENCIE

E-shop je rožšírený zároveň o nasledujúce moduly:

  • e-shop - modul umožňujúci vytvoriť internetový obchod s veľkou škálou funkcií a možnosťou nakonfigurovať podľa vlastných predstáv.
  • ankety - pre potreby marketingu je možné použiť modul anketa s vlastnými otázkami a získať tak relevantné informácie od návštevníkov webstránky.
  • multimédia - možnosť umiestniť videa prostredníctvom tohto modulu
  • sociálne siete - umožňuje pridať odkazy na vaše stránky na sociálnych sieťach
  • porovnávač cien - modul, ktorý umožňuje exportovať dáta do rôzných porovnávačov cien.
  • diskusia - služi na princípe modulu "otázky a odpovede", ale viaže sa na konkrétny produkt. Zvyčajne umiestnený v detaile produktu v spodnej časti.

JEDNODUCHÁ PERSONÁLNA WEBSTRÁNKA

JEDNODUCHÁ PERSONÁLNA WEBSTRÁNKA
Jednoduchá personálna webstránka, je určená pre osoby, ktoré majú v záujme prezentovať seba, svoje záujmy, hobby, svoje diela a pod. Ďalšou skupinou osôb, pre ktoré je jednoduchá webstránka určená

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA
Firemná webstránka je určená predovšetkým pre firmy, podnikateľov alebo subjekty, ktoré majú vyššie požiadavky na obsah resp. funkcionalitu webstránky. Takýto typ webstránky je vhodný pre firmy resp. subjekty, ktoré

PROJEKTY A MODULY NA MIERU

PROJEKTY A MODULY NA MIERU
Vytvoríme na mieru komplet projekt, alebo implementujeme nový modul do nášho redakčného systému na základe Vašich požiadaviek. Vývoj vlastného redakčného systému nám umožňuje zlepšovať a implementovať novú funkcionalitu webstránok, pridávať

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY

POSTUP TVORBY WEBSTRÁNKY
1. Konzultácia so zákazníkom Pri prvom kontakte so zákazníkom, je našou snahou získať, čo najviac informácií o predmete činnosti zákazníka, ktorý bude prezentovať webstránka a o jeho prednostiach oproti konkurencii.

RESPONZÍVNY DIZAJN

Responzívny dizajn webstránky - ponúka zobrazenie objektov, prispôsobených rozlíšeniu zariadenia. V súčasnej dobe sa čoraz viac využívajú na prehliadanie webstránok iné zariadenia, či už sú to mobily alebo tablety.